2020. Március

2020. Március 28., Szombat
Mai nap

Szerda

Március 25.
08:30-10:00
A szezon meccsei – női kézilabda: Eszterházy SC – Pénzügyőr SE (ism.)
10:00-11:40
Aconcagua expedíció

Farkas Melinda előadása (Eszterházy Geography)

11:40-12:00
A szomszéd vár

a Helyi TV-k turisztikai magazinműsora

12:00-13:30
A szezon meccsei – női kézilabda: Eszterházy SC – Pénzügyőr SE (ism.)
13:30-14:00
Képújság
14:00-15:30
Gábos Judit és Juan Liu négykezes koncertje
15:30-15:40
A Duna és a Tisza találkozása – Dimitry Ljasuk filmje
15:40-16:00
Itt vagyunk, alkotunk és előadunk

dokumentumfilm (Göcsej Filmszemle)

16:00-18:00
Képújság
18:00-19:40
Aconcagua expedíció

Farkas Melinda előadása (Eszterházy Geography)

19:40-20:00
A szomszéd vár

a Helyi TV-k turisztikai magazinműsora

20:00-21:00
A szezon meccsei – férfi vízilabda: Eszterházy SC - Ybl Water Polo Club (ism.)
21:00-22:30
Gábos Judit és Juan Liu négykezes koncertje
22:30-22:40
A Duna és a Tisza találkozása – Dimitry Ljasuk filmje
22:40-23:00
Itt vagyunk, alkotunk és előadunk

dokumentumfilm (Göcsej Filmszemle)

23:00-09:00
Képújság

Csütörtök

Március 26.
09:00-10:00
A szezon meccsei – férfi vízilabda: Eszterházy SC - Ybl Water Polo Club (ism.)
10:00-11:30
Gábos Judit és Juan Liu négykezes koncertje
11:30-11:40
A Duna és a Tisza találkozása – Dimitry Ljasuk filmje
11:40-12:00
Itt vagyunk, alkotunk és előadunk

dokumentumfilm (Göcsej Filmszemle)

12:00-13:00
Képújság
13:00-14:00
A szezon meccsei – férfi vízilabda: Eszterházy SC - Ybl Water Polo Club (ism.)
14:00-15:40
Aconcagua expedíció

Farkas Melinda előadása (Eszterházy Geography)

15:40-16:00
A szomszéd vár

a Helyi TV-k turisztikai magazinműsora

16:00-18:00
Képújság
18:00-19:30
Gábos Judit és Juan Liu négykezes koncertje
19:30-19:40
A Duna és a Tisza találkozása – Dimitry Ljasuk filmje
19:40-20:00
Itt vagyunk, alkotunk és előadunk

dokumentumfilm (Göcsej Filmszemle)

20:00-21:00
Válogatás a Szt. István Televízió műsorából (ism.)
21:00-23:00
LTV Anno

válogatás a Líceum Televízió archívumából

23:00-10:00
Képújság

Péntek

Március 27.
10:00-11:30
Gábos Judit és Juan Liu négykezes koncertje
11:30-11:40
A Duna és a Tisza találkozása – Dimitry Ljasuk filmje
11:40-12:00
Itt vagyunk, alkotunk és előadunk

dokumentumfilm (Göcsej Filmszemle)

12:00-14:00
Képújság
14:00-15:40
Aconcagua expedíció

Farkas Melinda előadása (Eszterházy Geography)

15:40-16:00
A szomszéd vár

a Helyi TV-k turisztikai magazinműsora

16:00-18:00
Képújság
18:00-18:30
nEKEd - külföldi ösztöndíjprogramok

hallgatói magazin

18:30-19:20
A szenátor fodrásza

portréfilm (Göcsej Filmszemle)

19:20-20:00
Élménysuli

oktatási magazin

20:00-21:00
Képújság
21:00-21:30
nEKEd - külföldi ösztöndíjprogramok

hallgatói magazin

21:30-22:20
A szenátor fodrásza

portréfilm (Göcsej Filmszemle)

22:20-23:00
Élménysuli

oktatási magazin

23:00-08:00
Képújság

Szombat

Március 28.
08:00-10:00
LTV Anno

válogatás a Líceum Televízió archívumából

10:00-11:40
Aconcagua expedíció

Farkas Melinda előadása (Eszterházy Geography)

11:40-12:00
A szomszéd vár

a Helyi TV-k turisztikai magazinműsora

12:00-13:30
A szezon meccsei – női kézilabda: Eszterházy SC – Pénzügyőr SE (ism.)
13:30-14:00
Képújság
14:00-14:30
nEKEd - külföldi ösztöndíjprogramok

hallgatói magazin

14:30-15:20
A szenátor fodrásza

portréfilm (Göcsej Filmszemle)

15:20-16:00
Élménysuli

oktatási magazin

16:00-18:00
Képújság
18:00-19:40
Aconcagua expedíció

Farkas Melinda előadása (Eszterházy Geography)

19:40-20:00
A szomszéd vár

a Helyi TV-k turisztikai magazinműsora

20:00-21:00
Képújság
21:00-21:30
nEKEd - külföldi ösztöndíjprogramok

hallgatói magazin

21:30-22:20
A szenátor fodrásza

portréfilm (Göcsej Filmszemle)

22:20-23:00
Élménysuli

oktatási magazin

23:00-07:00
Képújság

Vasárnap

Március 29.
07:00-08:40
Aconcagua expedíció

Farkas Melinda előadása (Eszterházy Geography)

08:40-09:00
A szomszéd vár

a Helyi TV-k turisztikai magazinműsora

09:00-09:30
Képújság
09:30-10:30
Válogatás a Szt. István Televízió műsorából (ism.)
10:30-11:00
Képújság
11:00-11:30
nEKEd - külföldi ösztöndíjprogramok

hallgatói magazin

11:30-12:20
A szenátor fodrásza

portréfilm (Göcsej Filmszemle)

12:20-13:00
Élménysuli

oktatási magazin

13:00-15:00
LTV Anno

válogatás a Líceum Televízió archívumából

15:00-16:40
Aconcagua expedíció

Farkas Melinda előadása (Eszterházy Geography)

16:40-17:00
A szomszéd vár

a Helyi TV-k turisztikai magazinműsora

17:00-18:00
A szezon meccsei – férfi vízilabda: Eszterházy SC - Ybl Water Polo Club (ism.)
18:00-19:00
Képújság
19:00-19:30
nEKEd - külföldi ösztöndíjprogramok

hallgatói magazin

19:30-20:20
A szenátor fodrásza

portréfilm (Göcsej Filmszemle)

20:20-21:00
Élménysuli

oktatási magazin

21:00-10:00
Képújság

Hétfő

Március 30.
10:00-10:30
nEKEd - külföldi ösztöndíjprogramok

hallgatói magazin

10:30-11:20
A szenátor fodrásza

portréfilm (Göcsej Filmszemle)

11:20-12:00
Élménysuli

oktatási magazin

12:00-14:00
Képújság
14:00-15:40
Aconcagua expedíció

Farkas Melinda előadása (Eszterházy Geography)

15:40-16:00
A szomszéd vár

a Helyi TV-k turisztikai magazinműsora

16:00-18:00
Képújság
18:00-18:30
nEKEd - külföldi ösztöndíjprogramok

hallgatói magazin

18:30-19:20
A szenátor fodrásza

portréfilm (Göcsej Filmszemle)

19:20-20:00
Élménysuli

oktatási magazin

20:00-21:00
Képújság
21:00-22:40
Aconcagua expedíció

Farkas Melinda előadása (Eszterházy Geography)

22:40-23:00
A szomszéd vár

a Helyi TV-k turisztikai magazinműsora

23:00-10:00
Képújság

Kedd

Március 31.
10:00-11:40
Aconcagua expedíció

Farkas Melinda előadása (Eszterházy Geography)

11:40-12:00
A szomszéd vár

a Helyi TV-k turisztikai magazinműsora

12:00-14:00
Képújság
14:00-14:30
nEKEd - külföldi ösztöndíjprogramok

hallgatói magazin

14:30-15:20
A szenátor fodrásza

portréfilm (Göcsej Filmszemle)

15:20-16:00
Élménysuli

oktatási magazin

16:00-18:00
Képújság
18:00-19:30
A szezon meccsei – férfi kosárlabda: EKE-Eger-KOK (12.) - Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC (ism.)
20:00-21:00
Képújság
23:00-08:30
Képújság

Szerda

április 1.
08:30-10:00
A szezon meccsei – férfi kosárlabda: EKE-Eger-KOK (12.) - Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC (ism.)
12:00-13:30
A szezon meccsei – férfi kosárlabda: EKE-Eger-KOK (12.) - Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC (ism.)
13:30-14:00
Képújság
14:00-14:30
nEKEd - külföldi ösztöndíjprogramok

hallgatói magazin

14:30-15:20
A szenátor fodrásza

portréfilm (Göcsej Filmszemle)

15:20-16:00
Élménysuli

oktatási magazin

21:00-21:30
nEKEd - külföldi ösztöndíjprogramok

hallgatói magazin

21:30-22:20
A szenátor fodrásza

portréfilm (Göcsej Filmszemle)

22:20-23:00
Élménysuli

oktatási magazin